Seřizovač ve společnosti Simoldes Plásticos

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Lipovka, Rychnov nad Kněžnou
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned popřípadě dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost se seřizováním či obsluhou vstřikolisů či jiných výrobních strojů? Pokud ano, tak už máte napůl vyhráno! Aktuálně hledáme vhodné osoby na pozici Seřizovač do mezinárodní společnosti Simoldes Plásticos.

- seřizování a obsluha vstřikolisů
- nastavování výrobních parametrů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráce při rozjezdu nového závodu
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity, bonusy, 13. a 14. plat
- stabilní zázemí mezinárodní a prosperující společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice a splňujete požadavky? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Simoldes Plásticos je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU nebo SŠ technického směru
- AJ výhodou
- praxe jako seřizovač jakéhokoliv výrobního stroje
- zkušenost se vstřikolisy
- technická a manuální zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Ondřej Samek
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2674803   Datum zveřejnění: 24.11.2016