Operátor výroby - kariérní růst, hezké prostředí

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Nabízený plat (hrubého)
15.000Kč - 18.600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Technická/manuální práce drobnějšího charakteru
- Montáž elektromechanických produktů
- Pájení
- Obsluha strojů
- Práce v malých týmech nebo samostatně - nejedná se o pásovou výrobu
- Práce v třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní a dlouhodobé zaměstnání s možností karierního růstu.
- Základní plat 15.000Kč - 23.200Kč
- Měsíční bonusy až do výše 1.800,-Kč
- Příplatky nad rámec zákona (noční, víkendové směny)
- 1 týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravné
- Příspěvek na OOPP
- Vstupní lékařskou prohlídku hradíme
- Zdarma školení na pájení
- Možnost kariérního růstu na vyšší pozice s vyšším platem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Silná, nadnárodní společnosti, působící na českém trhu více než 20 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Nováková
Tel.: +420725876789
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2677709   Datum zveřejnění: 5.12.2016