Manažer kvality - oddělení zákaznické kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného kvalitáře z automobilového průmyslu, který je zaměřen na řešení požadavků od zákazníků. Jste zvyklý/á cestovat do zahraničí a hovoříte anglicky? Již jste v průběhu své praxe vedl/a tým zaměstnanců?

Čtěte dál a dozvíte se, jak získat zaměstnání u přední zahraniční společnosti, která se pyšní nulovou fluktuací na oddělení kvality! Lokalita v okrese Hradec Králové.

Pracovní náplň:

- zajišťování chodu společnosti v rámci managementu kvality dle ISO/TS
- zavádění ekonomických standard kvality
- kontrolovat postupy v oblasti kvality a předávat reporty, důraz na nulovou zmetkovitost
- šířit povědomí a dodržování zásad BOZP
- analýza potřeb týmu pracovníků v oblasti dalšího vzdělávání
- zajišťování efektivního fungování na oddělení, rozvoje a optimalizace managementu kvality
- rozvoj Lean principů v souvislosti se systémem jakosti
- klíčovou rolí je udržování vztahů se zákazníky
- příprava a konání Management Review

Jiné výhody

- stabilitu ve společnosti s prokazatelnou nulovou fluktuací na Vašem oddělení
- uplatnění v mezinárodní společnosti a služební cesty do zemí EU
- odpovídající platové podmínky dle Vašich zkušeností
- zaměstnanecké benefity
- vedení mladého a dynamického kolektivu
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba komponentů pro automobily

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- pokročilá znalost AJ (Německý jazyk navíc je výhodou)
- zkušenosti ve vedení týmu a praxe v automotive (oddělení kvality min. 3 roky)
- znalost ISO/TS, VDA, Lean
- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, Ishikawa, 5Why, APQP, PPAP a další)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
53002 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Boleslavová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2684371   Datum zveřejnění: 21.9.2016