Brigáda na místě, které otvírá náruč světu-Letiště Václava Havla-Nakládka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha 6
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám skvělou brigádu, která je vykonávána na Letišti Václava Havla v Praze. Práce je vhodná pro všechny milovníky tohoto prostředí a ty, co si chtějí vydělat pěkné peníze. Výborná příležitost pro vysokoškoláky a všechny, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
Náplní práce je nakládání a vykládání zavazadel a zboží. Poté přeprava zavazadel do příletové haly letiště.

Jiné výhody

Nabízíme Vám motivační ohodnocení 145,-Kč/hod - 155,-Kč/hod. Směny jsou v délce 0,5 hod - 3,5 hod (možnost propojovat směny dohromady. Tato brigáda je vhodná pro ty, co chtějí brigádničit často, aby si mohli vydělat opravdu hezké peníze. Nemusíte se ničeho bát, čeká tu na Vás kvalitní zaškolení a především velmi zajímavé prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Letiště Václava Havla v Praze

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzhledem k tomu, že po zaučení budete moci řídit motorové vozíky, požadujeme po Vás řidičský průkaz sk. B. Dále Vaši trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2685958   Datum zveřejnění: 20.9.2016