Práce ve výrobě v ČB; až 18.000 Kč + příplatky; 3 směny; stravenky 100 Kč (Kontrolor/ka kvality)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: České Budějovice
  • Nabízený plat (hrubého): 15000 - 18000
  • Termín nástupu: 21.08.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montážní práce, obsluha strojů
- kontrola kvality
- pomocné práce ve výrobě

Jiné výhody

- zajímavé uplatnění u stabilní společnosti
- základní mzda 15.000 Kč/měsíc, prémie až 3000 Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná zahraniční společnost.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba, průmysl, kontrola kvality

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v jakémkoli oboru
- dobrý zrak podmínkou!
- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
- ochota pracovat na 3 směny (pondělí až pátek; ranní, odpolední, noční)
- práce je svým charakterem vhodná pro ženy (jemná motorika)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Výkon práce: České Budějovice

Nástup: ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2016 (zbývá ještě 34 dnů)

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 251/16
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2693356   Datum zveřejnění: 31.8.2016