Obchodní zástupce - nadstandardní ohodnocení

Jihočeský kraj

Popis pozice

Přední světový výrobce brusiva hledá do svých řad obchodního zástupce pro region Jižní Čechy !

  • Kompletní péče o stávající zákazníky v regionu Jižní Čechy
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba cenových nabídek
  • Technické poradenství zákazníkům

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování
  • Flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Technická zdatnost
  • Znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
  • ŘP sk B
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Ochota dále se vzdělávat

Profil kandidáta

flexibilita, vysoké pracovní nasazení , zodpovědnost, ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • Práci na HPP, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2693626  Datum zveřejnění: 17.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 45 000 Kč