Vedoucí výroby - potravinářství

Jihočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením výroby ? Vyznáte se v potravinářství a oblasti bezpečnosti a hygieny potravin ? Rádi se o Vás dozvíme více.

  • Zajištění a řízení hlavního chodu výroby společnosti
  • Zodpovědnost za plánování a efektivní využití suroviny
  • Zajištění bezpečnosti práce na pracovištích, hygienu a bezpečnost potravin
  • Koordinace plynulosti výroby a využití výrobních kapacit
  • Optimalizace zásob hotových výrobků pro potřeby prodeje

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského nebo potravinářského zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost systému HACCAP a ISO
  • Dobrá orientace v oblasti bezpečnosti a hygieny potravin
  • Manažerské, řídící a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, orientace na výsledek

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost odborného zaškolení
  • Motivační finanční ohodnocení dle praxe
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2693653  Datum zveřejnění: 17.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou