Obchodní manažer pro východní Evropu

Kraj Vysočina, Středočeský kraj

Popis pozice

Lídr ve výrobě aplikační techniky hledá skvělého obchodníka, který se zajímá o strojírenské oblasti. Je Vaší přirozeností vytvářet obchodní strategii? Nemáte problém s obchodními schůzkami v anglickém jazyce? Napište nám a my Vám poradíme, jak získat stabilní a zajímavou práci!

Lokalita v okrese Havlíčkův Brod.
Vaším úkolem bude:

Každý obchodník má na starosti určitou distribuční síť, kde se stará jak o stávající zákazníky, tak vyhledává nové distributory. Jedná se o zahraniční trhy ve východní Evropě (Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko apod.).
S obchodním a generálním ředitelem budete spolupracovat na tvorbě obchodních plánů. Spolupráce bude probíhat také s dalšími odděleními ve společnosti, za Vašimi zády stojí back office pro zákaznický servis.Budete odpovědni za analýzu trhu a sledování vývojových trendů. Prozatím bude na Vás, jak si zvolíte svou pracovní dobu a rozvržení schůzek.

Profil kandidáta

Koho hledáme?

Člověka se vzděláním v ekonomickém nebo technickém oboru, který má za sebou zkušenosti z obchodu ve strojírenské oblasti! Dobrou jazykovou vybavenost (AJ úroveň pokročilý). Budete hodně cestovat (min. polovina pracovního času) a odpovídat za výsledky. Musíte být důslední a spolehliví a uspějete v případě vysoké proaktivity a loajálnosti.

Nabízíme

Co za to získáte?

Mezinárodní společnost má velmi dobré jméno, bude Vás rozvíjet a vzdělávat, budete profesně růst. Dostanete atraktivní fixní plat s rostoucími bonusy dle výkonnosti. Služební automobil Vám bude poskytnut i pro soukromé účely stejně jako mobilní telefon. Silná společnost si může dovolit dobré benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměny za výročí, 13.plat a další)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2693659  Datum zveřejnění: 17.8.2016