Obchodní zástupce v logistice

Praha, Jihočeský kraj

Popis pozice

Buďte součástí společnosti s bohatou rodinnou tradicí, ve které je vyznáván týmový duch a humanita. Pojďte budovat svoji budoucnost společně s poskytovatelem inteligentní logistiky.

Potřebujete být zkušený logistik, který by si chtěl rozšířit své zkušenosti o obchodní aktivity v oboru, a mít zájem o rozvíjení svého potenciálu ve světě logistiky.

Za co budete zodpovědný? :
• budete pečovat o stávající zákazníky, pravidelně s nimi komunikovat a být jim k dispozici
• zároveň bude Vaším úkolem sledovat potenciál u jiných společností, které by mohly být novým klientem
• Vaším svěřeným regionem budou Jižní Čechy
• budete si plánovat akviziční schůzky u potenciálních klientů a prezentovat služby společnosti
• součástí Vaší práce bude i administrativa spojená s přípravou smluv, cenových nabídek
• budete denně kooperovat i s ostatními kolegy ve společnosti z jiných oddělení

Co k tomu budete potřebovat? :
• mít SŠ vzdělání, VŠ výhodou
• schopnost domluvit se anglicky
• být aktivní řidič
• mít zkušenosti min. 3 roky v logistice
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• schopnost vést obchodní jednání a vyjednávání

Nabízíme:
• zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
• služební automobil, mobilní telefon a notebook
• atraktivní finanční ohodnocení
• trvalý pracovní poměr
• nástup možný hned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2694007  Datum zveřejnění: 22.11.2016