Obchodník pro zásilkové služby

Praha

Popis pozice

Baví Vás komunikovat s lidmi? Nebojíte se obchodovat po telefonu a mluvit v cizím jazyce?
Pak hledáme právě Vás!
Přidejte se k mladému flexibilnímu kolektivu světové špičky v oboru a pečujte o mezinárodní i české velkoobchodní partnery.

Co bude Vaším úkolem?
Budete denně komunikovat s klienty, vyřizovat objednávky a reklamace z tepla kanceláře
Oslovíte nové zákazníky a nabídnete jim služby a produkty společnosti
V rámci týmu budete denně spolupracovat s ostatními kolegy
Budete získávat přehled o situaci na trhu a prodávaných službách

Co od Vás očekáváme?
Schopnost komunikovat na profesionální úrovni
Zájem o oblast obchodu a chuť učit se novým věcem
Komunikativní znalost angličtiny – její denné využití
Uživatelskou znalost PC
Příjemné vystupování a časovou flexibilitu

Co nabízíme?
Práci na HPP a zázemí ve velké prosperující mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
Motivační finanční ohodnocení a zajímavé bonusy
Stravenky a jiné zajímavé benefity
Místo výkonu práce na Praze 5 – Zličín – dostupnost MHD
Nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2694132  Datum zveřejnění: 17.8.2016