Vedoucí nákupního oddělení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Nabízený plat (hrubého): 30 000 - 50 000
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nastavení nákupu ve skupině firem
- Jednání s dodavateli (široká škála nákupu – chemie, barvy, režijní a spotřeb. materiál…)
- Vedení cenových jednání a výběr optimálních dodavatelů
- Uzavírání smluvních vztahů
- Komunikace v angličtině s kolegy v zahraničí

Požadujeme:
 SŠ/VŠ ekonomického, technického nebo obchodního směru
 Odbornou praxi v oddělení nákupu ve výrobní firmě min. 3 roky
 Velmi dobrou znalost AJ
 Řidičský průkaz skupiny B
 Diplomatické vystupování
 Znalost MS Office, zkušenosti s SAP výhodou
 Organizační, komunikační schopnosti, dynamičnost, schopnost a ochotu cestovat

Jiné výhody

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Dynamickou, zajímavou práci v přátelském kolektivu
· Motivační finanční ohodnocení
· 25 dní dovolené
· Odborné vzdělávání
. Průžná pracovní doba
- Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Požadovaná praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2695482   Datum zveřejnění: 19.9.2016