Příležitost pro junior účetní s NJ, nástup ihned

Praha 8, Praha

Popis pozice

Co budete dělat? Jako specialista vydaných faktur budete:

  • Monitorovat pohledávky
  • Komunikovat s klienty ohledně úhrady částek
  • Blokovat a aktivovat karty zákazníků
  • Provádet změny v databázi klientů
  • Připravovat podklady pro předání jednotlivých případů oddělení vymáhání pohledávek

Profil kandidáta

Co je nezbytné?

  • Pokročilá znalost německého jazyka - úroveň C1
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Pracovní zkušenosti min. 1 rok
  • Komunikační dovednosti, pečlivost a přesnost
  • Zájem o dlohodobou spolupráci

Nabízíme

  • HPP, plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Zaměstnání v nadnárodní stále se rozrůstající společnosti
  • Stravenky, týden dovolené navíc, sick days, free days, příspěvek na pitný režim na pracovišti, firemní akce a další.
  • Využití cizího jazyka
  • Mladý přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního rozvoje, možnost podílet se na rozvoji klíčového zákaznické centra v rámci společnosti
  • Výborná dostupnost MHD

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2695624  Datum zveřejnění: 18.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 - 35 000 Kč