Posila týmu - Operátor CNC O-Hrabová

Ostrava - Hrabová, Okres Ostrava

Popis pozice

Hledáme nové posily do týmu OBROBNY do společnosti BREMBO!!!

Jsi zkušený CNCčkář? Pracoval jsi jako CNC operátor? Víš co CNC znamená? A máš zkušenost ve výrobě? Tak jsi náš člověk. Neváhej, pošli životopis a my se ti ozveme!

Profil kandidáta

• MANUÁLNÍ ZRUČNOST
• Fyzickou zdatnost
• Praktickou zkušenost z výrobní společnosti
• Ochotu práce v nepřetržitém režimu (pracovní víkendy)
• Čistý rejstřík trestů podmínkou
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (přes týden 8 hod. směny - ranní, odpolední, noční, víkend 12 hod. směny - za měsíc 2 povinné pracovní víkendy, 2 víkendy volno)

Nabízíme

• Nástupní mzda 17 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod + příspěvek na dopravu až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč docházkový bonus - po roce 1000 Kč/ měsíc, po 2 letech 2 000 Kč)
• Závodní stravování
• Možnost přestupu do kmenového stavu společnosti již po 3 měsících

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2696934  Datum zveřejnění: 19.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 21000