Sléváš? My sléváme! = slévejme spolu! Hledáme nového slévárenského kolegu do našeho týmu!

Ostrava - Hrabová, Okres Ostrava

Popis pozice

Máte zkušenost na obdobné pozicí operátora/operátorky výroby ve strojírenství?
Rádi byste pracovali pro společnost Brembo?
Nedělá Vám problém dojíždět za prací do průmyslové zóny v Ostravě - Hrabové?Požadujete výplatní termín 15. dne v měsíci?

Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení na pozici operátora výroby na oddělení slévárny.

Profil kandidáta

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (přes týden 8 hod. směny - ranní, odpolední, noční, víkend 12 hod. směny - za měsíc 2 povinné pracovní víkendy, 2 víkendy volno)
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe z výrobní společnosti - obsluhou strojů, ostatních výrobních zařízení - výhodou (tato práce zahrnuje obsluhu a údržbu licích strojů)

Nabízíme

  • Zázemí moderního závodu
  • Práce v silné a renomované společnosti
  • Benefit závodního stravování
  • Mzda - základ 90 Kč/hod. + příplatky za riziko až 4 x 5,50 Kč/hod. - celkem tedy až 112 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • Práce přesčas přes týden + 25%, o víkendu + 40%
  • Docházkový bonus 500 Kč/měsíc + 0 - 3000 Kč/měsíc (dle vzdálenosti pracoviště od místa bydliště)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2696966  Datum zveřejnění: 19.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 24000