Manažer výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení a organizace výrobních procesů dle denního plánu
- řešení operativních změn ve výrobě
- kontrola kvality výroby
- spolupráce při zavádění a dohlížení na dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě
- zodpovědnost za kvalitu a BOZP, vedení lidí, hodnocení zaměstnanců, motivace

Jiné výhody

- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost osobního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

- společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání
- praxe ve výrobní společnosti
- znalost výrobních procesů, materiálových toků
- komunikativní znalost anglického jazyka (znalost NJ nebo dalších cizích jazyků výhodou)
- pokročilá znalost práce na PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Revoluční 43
430 00 Chomutov

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Lehká
Tel.: +420 731 412 654
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2697374   Datum zveřejnění: 19.9.2016