Specialista klientského servisu - fix 24.000,- Kč

Hlavní město Praha

Popis pozice

Přidej se ke společnosti, která je jedinou ve zdravotnickém oboru s mezinárodními zkušenostmi a sítí poboček po celé České republice. Staň se součástí společnosti, která zajišťuje nadstandardní zdravotní péči. Na věku, pohlaví a praxi nám nezáleží. Šanci má každý, kdo je komunikativní.

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici telefonní konzultant. Tvým úkolem bude objednávání klientů na zdravotní prohlídky, zpracování online objednávek, práce s interní databází a dále pak zajištění informační, asistenční a konzultační služby klientům.

Co Vám nabízíme:
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • péči o nové kolegy, školení, zaučení
  • možnost kariérního růstu
  • práci v moderním prostředí
  • stravenky do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okloí
  • odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (5 týdnů placeného volan)
  • mobilní telefon
  • nadstandardní lékařskou péči
  • další firemní benefity
  • skvělá dopravní dostupnost kousek od metra

Co od Vás očekáváme:
  • velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • komunikativní znalost AJ, který budete denně využívat
  • hlasový projev bez logopedických vad
  • uživatelskou znalost práce na PC

Zaujala Vás pozice? Neváhejte nás kontaktovat na: [email protected]
Těšíme se na spolupráci! ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2697681  Datum zveřejnění: 19.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000