Montážní dělník,1 směna, mzda až 23000 Kč/měs.

  • Místo práce: Kaplice, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov
  • Nabízený plat (hrubého):23000
  • Termín nástupu: 24.08.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž chladírenského zařízení

Jiné výhody

- mzda až 23.000 Kč/měs.
- odměna až 1500 Kč/měs. za splněnou docházku
- odměna až 1500 Kč/měs. za kvalitu odvedené práce
- příspěvek na ubytování/dopravu až 2000 Kč/měs.
- možnost přesčasů
- nástup ihned
- místo výkonu práce Kaplice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou chladírenského zařízení hledáme šikovné pracovníky na pozici Montážního dělníka.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice
ID: 2700819   Datum zveřejnění: 23.8.2016