Příjemná mzda za nenáročnou práci-operátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní logisticko-výrobní společnost rozšiřuje své řady o šikovné a prácechtivé operátory výroby. Přidejte se do našeho týmu a získejte tím příjemné mzdové ohodnocení a práci na místě s dobrou dopravní dostupností.

Náplň práce:
Jedná se o různorodou manuální práci ve výrobě (kompletace a balení výrobků). Práce není náročná a rádi Vás na ni zaškolíme.

Jiné výhody

Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí až 20.700 Kč. Široká škála bonusů (docházkový bonus, nadstandardní příplatky za směnnost, týden dovolené navíc, stravenky hrazené v plné výši, příspěvky na OOPP, hrazená vstupní lékařská prohlídka). A to co Vám dále můžeme nabídnout je čisté a moderní prostředí,zázemí stabilní firmy a hlavně spolupráci, při které věříme, že bude silná a dlouhodobá.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logisticko-výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy. A ani věk a praxe u nás není rozhodující – dáme příležitost všem, kteří chtějí pracovat a vyhovuje jim práce ve 3-směnném provozu. Možnost práce jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Štěpánka Dvořáková
Tel.: 226254964
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2703135   Datum zveřejnění: 26.8.2016