Vývojový technolog

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Vyznáte se v nastavování strojů a komunikujete anglicky? Mezinárodní společnost na Českobudějovicku přijme do svého týmu nového kolegu.

  • Řízení a vyhodnocení projektů nových výrobků
  • Návrhy úprav strojů a technologických zařízení
  • Technické a technologické poradenství
  • Vyhodnocení požadavků trhu, příprava a zpracování návrhů na jejich řešení
Požadujeme
  • SŠ / VŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru (při SŠ vzdělání min. 2 roky praxe na obdobné pozici)
  • Dobrá znalost MS Office, SAP, CAD programů, MS Project
  • Komunikativní znalost AJ (min. B1)
  • Čtení i kreslení výkresové dokumentace
  • ŘP sk. B
  • Zkušenosti s projektovým řízením

Nabízíme

  • Dynamickou pracovní pozici v silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Osobní i profesní růst
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2705709  Datum zveřejnění: 26.8.2016