CNC soustružník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned popřípadě dohodou
Nabízený plat (hrubého)
24 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s obráběním na CNC strojích? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která je předním světovým výrobcem strojních zařízení? Pak jste to možná Vy, koho hledáme na pozici CNC soustružník!

- obsluha CNC soustruhu
- příprava a seřízení soustruhu dle technické dokumentace
- komunikace napříč výrobou ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- příjemný kolektiv
- mzdu 24 - 30 000 Kč
- po půl roce smlouvu na dobu neurčitou
- řada firemních benefitů (roční prémie, dotované stravování, možnost ubytování,...)

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zaujala Vás tato pozice?
Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední světový dodavatel strojírenských zařízení pro textilní průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOU vzdělání strojírenské zaměření
- min. 2 roky praxe v obrábění na CNC zařízení
- znalost výkresové dokumentace
- ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2708669   Datum zveřejnění: 3.10.2016