Staň se jedním z nás!!! Pracuj v Brembu - plat 20 - 24 000 Kč/ měsíc (Operátor/ka výroby)

Ostrava, Okres Ostrava

Popis pozice

Obsazovaná pozice: Operátor/ka výroby na oddělení slévárny

Máte zkušenost jako operátor/ka výroby? Praxe v oblasti automotive?
Rádi byste pracovali pro seriózní společnost? Práce v oblasti Ostravy - Hrabové je pro Vás v pořádku?

Náplň práce: práce na pozicích u licích strojů, tavící pece, řezačky odlitků, na výrobě pískovcových jader, finální kontrole u rentgenů, úseku broušení

Byla by toto práce pro Vás? Pak neváhejte a ZAŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS a my Vás budeme kontaktovat.

Nabízíme

  • zázemí moderního závodu
  • práce v silné a renomované společnosti
  • benefit závodního stravování
  • mzda - základ 90 Kč/hod. + příplatky za riziko až 4 x 5,50 Kč/hod. - celkem tedy až 112 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • práce přesčas přes týden + 25%, o víkendu + 40%
  • docházkový bonus 500 Kč/měsíc + 0 - 3000 Kč/měsíc (dle vzdálenosti pracoviště od místa bydliště)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 2712188  Datum zveřejnění: 2.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 24 000 Kč