TPCA Kolín- prémiové podmínky čekají právě na tebe! (operátor výroby)

  • Místo práce: Ovčáry, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého):27 000,-
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v automobilce budoucnosti čeká právě na Tebe!
Hledáš práci, která Ti bude dávat smysl? Tak již nehledej, neboť automobilka TPCA v Kolíně čeká právě na Tebe!

Připoj se ke kolektivu firmy, které záleží nejen na spokojenosti zákazníků, ale i vlastních zaměstnanců. Zájemcům ze všech koutů České republiky nabízíme skvěle placenou pozici operátora výroby s nástupní mzdou s bonusy 22 700 Kč, výdělkem po zapracování až 27 000 Kč a 13. platem 21 500 Kč. Navíc Ti zprostředkujeme ubytování s příspěvkem od zaměstnavatele 2000 Kč.

Jaká práce na Tebe čeká?
Jestli se nebojíš práce, tak neváhej a pošli svůj životopis! Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nemusíš se bát, že budeš jen tak „vhozen do vody“, protože pro Tebe máme připravené kvalitní zaškolení. Pro začátek nám tedy stačí Tvé pracovní nasazení.

Jiné výhody

Kromě nadstandardního výdělku až 27 000 Kč dostaneš:

– 13. plat o průměrné roční výši 21 500 Kč
– čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc
– Máš rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáš své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočineš si
– ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Tě teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou
– pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
– zdarma pracovní obuv a oblečení
– MHD na směny zajištěna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën. Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropský lídr PSA podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002. Městské vozy Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1 jsme u Kolína začali montovat v únoru 2005. Výstavba závodu TPCA stála celkem dvacet miliard korun, což byla do té doby největší zahraniční investice na zelené louce ve střední Evropě. V současné době se na výrobě vozů, vyznačujících se spolehlivostí a nízkou spotřebou, podílí 3 000 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako společnost se snažíme rozvíjet a zlepšovat naše služby. I ty s námi získáš prostor pro svůj profesní růst.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Pokud nejsi přímo z kolínského regionu, máme pro Tebe možnost ubytování s příspěvkem 2000 Kč od zaměstnavatele. Po odpracování půl roku můžeš žádat o městský byt.

Jestli máš ještě nějaké dotazy, kontaktuj nás na telefonním čísle 226 254 951, či se zastav na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75.

Těšíme se na Tebe!

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha