Trainee program (technolog)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Vamberk, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolvent/ka školy s technickým zaměřením? Chcete nastartovat svojí profesní kariéru a hledáte práci na Rychnovsku? Společnost ESAB nyní startuje svůj Trainee program ve svém závodě ve Vamberku a Vy můžete být jeho součástí!

- Zajištění procesu výroby po stránce technické (řešení aktuálních technologických problémů)
- Práce na projektech vedoucích k zefektivnění výrobních procesů z (testování nových materiálů ve výrobním procesu,...)
- Komunikace s technologickým a vývojovým oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Práci v příjemném prostředí
- Dobré platové podmínky
- Řada firemních benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, různé typy příspěvků,...)
- Nástup ideálně ihned

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zaujala Vás tato pozice? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, strojírenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Absolvent/ka VŠ, technické (strojírenství)
- Člověka ochotného učit se novým věcem a rozvíjet se
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Člověka, který má ambice růst ve své kariéře, protože zde je pro to prostor!
- Oprávnění pro řízení vozidel typu B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2713702   Datum zveřejnění: 10.5.2017