Špičkové ohodnocení pro výborné automechaniky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha
  • Nabízený plat (hrubého): průměrně 40 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi vyučen v oboru automechanik a vůně benzínu je součástí tvé DNA? Pak jsi tím, koho hledáme!

Za kvalitně odvedenou práci si zasloužíš odpovídající ohodnocení. Pokud jsi již stihl získat praxi, jsi zvyklý vždy pracovat se 100% nasazením a diagnostika vozu je tvým denním chlebem, vyděláš si u nás v průměru 40 000 Kč.

Jiné výhody

Kromě nadstandardního příjmu u nás získáš:
- Jistý příjem a zázemí stabilní společnosti patřící ke špičce v oboru.
- Nemusíš se bát o dopravu - každý náš zaměstnanec má vlastní pracovní místo.
- Máš rád hory? S námi si je užiješ v létě či zimě díky firemní horské chatě ve Špindlerově mlýně!
- Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců a přispíváme jim na penzijní spoření.

... a řadu dalších výhod Ti rádi představíme při osobním setkání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

automechanik

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Teď už jen stačí, abys nám zaslal svůj životopis. Pokud máš nějaké dotazy, můžeš nás kontaktovat na 226254969. Těšíme se na spolupráci!

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Pasler
Tel.: 226 254 969
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2721395   Datum zveřejnění: 12.9.2016