Vedoucí logistiky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Táborsko, Jihočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený logistik a máte chuť se posunout v kariéře vpřed ?

Hovoříte plynně německy nebo anglicky ?

Pro stabilní mezinárodní výrobní společnost na Táborsku hledáme zkušeného logistika s praxí v automotive a s potenciálem brzy zastat manažerskou pozici !

- Odpovědnost za plánování, optimalizaci a kontrolu logistických procesů
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Koordinace procesů mezi logistikou a výrobou
- Řízení činnosti skladu

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- 3 roky praxe v logistice v automobilovém průmyslu
- Dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- Znalost práce na PC, znalost SAP velkou výhodou
- ŘP B
- Komunikační a organizační dovednosti
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Samostatnost a zodpovědnost

Jiné výhody

- Dynamickou, zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Odborné zaučení v závodě v Německu
- Dotované stravování
- Týden dovolené navíc
- Balíček zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Požadovaná praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 1 den)

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2721503   Datum zveřejnění: 12.9.2016