Obchodně technický zástupce pro dřevostavby

Hlavní město Praha, Praha - západ

Popis pozice

Hlavní činností bude aktivní a přímé oslovování nových zákazníků – poptávajících montované domy, vedení obchodních jednání s klienty, péče o stávající zákazníky, příprava kalkulací a cenových nabídek, monitoring konkurence a spokojenosti zákazníků.

Profil kandidáta

  • SŠ - min. vyučení s maturitou
  • alespoň minimální obchodní zkušenosti (zkušenost s přímým prodejem je velkou výhodou)
  • znalost práce na PC (ACAD, MS Office)
  • praxe ve stavebnictví není nutná – budete postupně zaškoleni
  • výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup a nadstandardní úroveň jednání se zákazníky
  • orientaci na výsledek, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • týmový přístup, loajalitu, sdílení firemních hodnot
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavou, aktivní práci
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti působící na trhu více než 50 let
  • odpovídající finanční ohodnocení - fixní mzda + provize přímo závislé na obchodním výkonu (předpoklad výdělku při obchodním úspěchu cca 50.000,-)
  • nadstandardní pracovní podmínky
  • perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
  • podílení se na významných projektech společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • služební mobilní telefon
  • po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práce na plný úvazek

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2723531  Datum zveřejnění: 13.9.2016