Obchodně technický zástupce pro dřevostavby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha - západ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní činností bude aktivní a přímé oslovování nových zákazníků – poptávajících montované domy, vedení obchodních jednání s klienty, péče o stávající zákazníky, příprava kalkulací a cenových nabídek, monitoring konkurence a spokojenosti zákazníků.

Jiné výhody

- zajímavou, aktivní práci
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti působící na trhu více než 50 let
- odpovídající finanční ohodnocení - fixní mzda + provize přímo závislé na obchodním výkonu (předpoklad výdělku při obchodním úspěchu cca 50.000,-)
- nadstandardní pracovní podmínky
- perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
- podílení se na významných projektech společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky
- služební mobilní telefon
- po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou
- práce na plný úvazek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Náš klient působící v oblasti dřevostaveb a montovaných domů.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ - min. vyučení s maturitou
- alespoň minimální obchodní zkušenosti (zkušenost s přímým prodejem je velkou výhodou)
- znalost práce na PC (ACAD, MS Office)
- praxe ve stavebnictví není nutná – budete postupně zaškoleni
- výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup a nadstandardní úroveň jednání se zákazníky
- orientaci na výsledek, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- týmový přístup, loajalitu, sdílení firemních hodnot
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Baierl
Tel.: +420 727 807 408
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2723531   Datum zveřejnění: 13.9.2016