Obchodní asistent/ka

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, největšího dodavatele lehkých střešních krytin v České republice hledáme šikovného člověka na pozici obchodního asistenta.
Si akční typ, který má rád různorodou práci? Umíš si správně zorganizovat svůj čas a přitom se starat i o chod kanceláře? Máš zkušenosti na administrativní pozici alespoň 1 rok?
Pokud si na všechny otázky odpověděl ano, tak hledáme právě tebe!

Co bude náplní tvé práce?
• Zajištění chodu kanceláře, provozní činnost, pošta
• Komunikace s dodavateli a odběrateli
• Spolupráce s obchodními zástupci
• Fakturace
• zajišťování přepravy zboží

Profil kandidáta

Co potřebujeme od tebe?

• SŠ (vzdělání obchodního směru výhodou)
• Základní praxi na obdobné pozici
• Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
• Velmi dobrou uživatelská znalost PC (výhodou znalost programu Navision)
• Aktivní prístup, komunikativnost, flexibilitu

Pokud máš o tuto pozici zájem tak neváhej a zašli mi svůj životopis s fotkou ještě dnes!

Nabízíme

Co ti umíme nabídnout my?
• Práci v malém kolektivu, příjemné '' rodinné '' pracovní prostředí
• Fixní plat + odměny z prodeje (po zkušební době)
• Stravenky
• Firemní benefity (jazykový kurz v rámci pracovní doby, mobilní telefon,)
• Kompletní zaškolení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2724343  Datum zveřejnění: 13.9.2016