Nový kolega do týmu - operátor výroby - 19.500 kč + benefity

Třinec, Okres Frýdek - Místek

Popis pozice

Pro našeho významného klienta na trhu práce hledáme vhodné uchazeče do party na pozici: Operátor/Dělník v průmyslu hutní keramiky - práce u linky

Jedná se o práci se žáruvzdorným keramickým materiálem a hutní keramikou.

Místem výkonu práce: Třinec - v areálu Třineckých železáren.

Práce ve třísměnném provoze po-pá, víkendy a přesčasy pouze výjimečně dle zakázek.

Čisté prostředí, kvalitní zázemí, fyzicky náročnější práce vhodná pouze pro muže.

Profil kandidáta

  • výborný zdravotní stav (pracovní kategorie 2)
  • fyzickou zdatnost (práce ve stoje u linky)
  • zkušenost s výrobou a směnným provozem (týden ranní 06-14/odpolední 14-22/noční 22-06)
  • znalost výkresové dokumentace a používání měřidel výhodou
  • ochotu pracovat
  • ideálně nástup IHNED
  • možnost poskytnutí referenci od bývalých zaměstnavatelů výhodou

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení (19500,- + benefity za docházku (1000,-) + obědy (Váš příspěvěk 10,-/oběd) + kvartální odměny,... + nárůst po ZD)
  • zákonné příplatky
  • 25 dní dovolené
  • stabilní zaměstnání s předpokladem dlouhodobé spolupráce
  • po 10 měsících možnost přechodu do kmene společnosti
  • 7,5 hod. směny
  • 3 směnný provoz (po-pá) - víkendy a přesčasy výjimečně
  • odborné zaučení a podpora týmu
  • práce v čistém (NEKUŘÁCKÉM) prostředí a kvalitní zázemí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2725626  Datum zveřejnění: 15.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19500 - 22000