Nový kolega do týmu - operátor výroby - 19.500 kč + benefity

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třinec, Frýdek - Místek
  • Nabízený plat (hrubého): 19500 - 22000
  • Termín nástupu: 25.09.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta na trhu práce hledáme vhodné uchazeče do party na pozici: Operátor/Dělník v průmyslu hutní keramiky - práce u linky

Jedná se o práci se žáruvzdorným keramickým materiálem a hutní keramikou.

Místem výkonu práce: Třinec - v areálu Třineckých železáren.

Práce ve třísměnném provoze po-pá, víkendy a přesčasy pouze výjimečně dle zakázek.

Čisté prostředí, kvalitní zázemí, fyzicky náročnější práce vhodná pouze pro muže.

Jiné výhody

- nadstandardní platové ohodnocení (19500,- + benefity za docházku (1000,-) + obědy (Váš příspěvěk 10,-/oběd) + kvartální odměny,... + nárůst po ZD)
- zákonné příplatky
- 25 dní dovolené
- stabilní zaměstnání s předpokladem dlouhodobé spolupráce
- po 10 měsících možnost přechodu do kmene společnosti
- 7,5 hod. směny
- 3 směnný provoz (po-pá) - víkendy a přesčasy výjimečně
- odborné zaučení a podpora týmu
- práce v čistém (NEKUŘÁCKÉM) prostředí a kvalitní zázemí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba hutní keramiky.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Dělník u linky, Operátor výroby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborný zdravotní stav (pracovní kategorie 2)
- fyzickou zdatnost (práce ve stoje u linky)
- zkušenost s výrobou a směnným provozem (týden ranní 06-14/odpolední 14-22/noční 22-06)
- znalost výkresové dokumentace a používání měřidel výhodou
- ochotu pracovat
- ideálně nástup IHNED
- možnost poskytnutí referenci od bývalých zaměstnavatelů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Pokud splňujte většinu požadavků, líbí se Vám benefity firmy a máte o práci skutečný zájem, tak nám zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

IDEÁLNĚ NÁSTUP IHNED.

Adresa společnosti

Manpower
Velká 10
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Víšková
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2725626   Datum zveřejnění: 15.9.2016