Dělník/Operátor výroby 18000-22000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
18000-22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte nejen práci, ale i příjemný a milý kolektiv? Odpovězte na tento inzerát! Nabízíme práci ve velmi úspěšné firmě, kde se naučíte obsluhovat zcela inovační stroje na výrobu plastových výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní plat 18.000,-Kč
- Základní mzda po zkuš.době a zaučení 19.000-22.000,-Kč
- Příspěvek za práci na nepřetržitém provozu 1.000,-Kč
- 13.plat
- Příspěvek na stravenky
- 6 dnů dovolené navíc nebo Cafetteria body
- Firemní akce
- Po půl roce automaticky převod do kmenového stavu zam.
- Lékařskou prohlídku hradíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Menší zahraniční společnost s velmi dobrou pověstí a osobním přístupem k zaměstnancům nabízí jistotu, stabilitu, dlouhodobý zaměstnanecký poměr. Po půl roce práce přímo v kmenovém stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Nováková
Tel.: +420725876789
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2728406   Datum zveřejnění: 5.12.2016