Asistentka finančního ředitele s AJ + NJ, mezinárodní společnost

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Co budete dělat?
  • administrativně podporovat finančního ředitele / finanční oddělení
  • plánovat schůzky, služební cesty, rezervovat hotely, letenky, připravovat podklady pro porady
  • denně využívat cizí jazyky - komunikace s fin. ředitelem v němčině, angličtina je firemní jazyk

Profil kandidáta

Koho hledáme?
  • motivovanou, zodpovědnou a spolehlivou osobu
se znalostí anglického a německého jazyka na min. úrovni B2
  • zkušeností na asistentské pozici min. 3 roky
  • ideálně VŠ vzdělání administrativa/ ekonomie/ finance
  • a se zájmem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Můžete se těšit na:

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • HPP, plný úvazek - 40 hodin týdně
  • luxusní pracovní prostředí a přátelský kolektiv (včetně fin. ředitele :)
  • další skvělé firemní benefity - 25 dní dovolené, příspěvky na vzdělávání, jízdenka MHD, stravenky, pojištění, firemní školka atd.
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • možnost využívat cizí jazyky
  • výborná dostupnost - Praha Karlín
  • přátelské pohovory v naší společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2730014  Datum zveřejnění: 19.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 40 000 Kč