Operátor - seřizovač výrobní linky Příbram. Nástup ihned !

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Příbram
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se výrobou vytlačovaných plastových desek hledáme vhodné kandidáty do kmenového stavu společnosti na pozici: OPERÁTOR - SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY.

Místo výkonu práce: Příbram

Nástup: ihned !!

Náplň práce:

- obsluha extruzní linky

- kontrola chodu strojů, jejich nastavení a seřizování

- dodržování správných výrobních postupů

- doplňování vstupních surovin a materiálů

- vedení výrobní dokumentace

Požadujeme:
- znalost práce na PC

- technickou zdatnost

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 h/denně)

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení (dle předchozích znalostí a zkušeností)

- věrnostní a stabilizační benefity

- finanční bonusy

- podpora sportovních aktivit

- práci ve stabilním a příjemném kolektivu

- příspěvek na stravování a nápoje

- vzdělávací programy

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět" - budeme Vás kontaktovat !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost zabývající se výrobou vytlačovaných plastových desek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 2730227   Datum zveřejnění: 19.9.2016