Skvělá příležitost! Elektro projektant (slaboproud)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned popřípadě dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte elektrotechnické vzdělání? Je Vaše práce zároveň i Vašim koníčkem? Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Tak to hledáme možná právě Vás! Pro našeho klienta obsazujeme pozici Elektro projektant.

- Tvorba projektové dokumentace (MaR/elektro), návrhy řešení
- Dohled nad realizací a technická podpora
- Komunikace se zákazníky, řešení neshod, změn, rozšíření projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí české a prosperující společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
- Zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice a splňujete požadavky? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se komplexními dodávkami automatických systémů řízení pro techniku budov, procesní a výrobní technologie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ elektrotechnické
- Platná vyhláška č. 50 min§6 (§10 výhodou)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost měřící a regulační techniky jen ku prospěchu
- ŘP sk. B
- Komunikativnost, aktivní přístup, ochotu učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2730636   Datum zveřejnění: 27.10.2016