Start kariéry v automotive - operátor výroby - až 30.000,-

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Jihlava
  • Nabízený plat (hrubého): 20 000 - 30 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte pro jednu z předních společností, vyrábějící nejmodernější přední světlomety pro různé typy aut. Právě teď obsazujeme pozici operátora výroby za nadstandardních mzdových podmínek.
Svých zaměstnanců si vážíme a proto jim nabízíme řadu super benefitů, které jen tak někde nemáte. Přidejte se k nám právě teď a obdržte navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 7500,-Kč!

Náplň práce:
- montážní práce
- kompletace světlometů/LED modulů

Jiné výhody

- výdělek 20.000 - 30.000 Kč
- pouze v září náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč
- 5 týdnů dovolené, protože odpočívat musí každý
- preventivní lékařskou péči, neb na našich zaměstnancích nám opravdu záleží
- bezplatné očkování proti chřipce
- moderní a čisté pracovní prostředí
- dotované závodní stravování na velmi vysoké úrovni
- penzijní připojištění
- bezplatné odborné vzdělávání
- přátelské a neformální pracovní prostředí
- příplatek na dojíždění
- příplatek na zdraví

Udělejte krok vstříc nové kariéře!

Kontaktovat mne můžete telefonicky: 561207802, odpovědním formulářem, či se s životopisem zastavte na naší pobočce na adrese: 5.května 309, 396 01, Humpolec.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

K práci je třeba manuální zručnost, ale je fyzicky nenáročná a proto vhodná nejen pro muže, ale i ženy. Na své si u nás tedy může přijít opravdu každý.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Milan Jiroušek
Tel.: 561 207 802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2731534   Datum zveřejnění: 21.9.2016