Nová náborová vlna - hledáme operátory výroby i bez praxe!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Humpolec, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 23000
  • Termín nástupu: dle domluvy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletace kompresorů do klimatizací pro automobily
- Kontrola kvality výrobků
- Obsluha strojů poloautomatických linek

Jiné výhody

- Práci v třísměnném, nebo nepřetržitém provozu: krátký/dlouhý týden
- Jistotu fixní mzdy 17.000,-Kč/měs
- Dovolenou 4 týdny + týden navíc
- Příplatek za odpolední směnu 10Kč/hod
- Příplatek za noční směnu 16Kč/hod
- Příplatek So a Ne 25%
- Příplatek za přesčas 25%
- Příspěvek na závodní stravování
- Bonus za kvalitu práce
- Pololetní bonus až 10.000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nepotřebujete mít žádné speciální vzdělání ani praxi! Vše potřebné Vás naučíme při vstupním školení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru

Pojďte vstříc nové kariéře a neváhejte mě kontaktovat na emailu: barbora.kadlecova@manpower.cz, tel.: 561 208 208, odpovědním formulářem, nebo nás navštivte na pobočce v Humpolci: 5.května 309, 396 01

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2732999   Datum zveřejnění: 22.9.2016