Nehoň se za větrem, ale napni plachty své kariéry u nás - fixní mzda (Telefonní operátor)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Opava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
17000-22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skončil jsi školu? Nebo máš za sebou pár let zkušeností či jsi dokonce životem ostřílený pracant? Tak právě na tebe čekáme! Pojď pracovat na zákaznickou linku call centra RWE a staň se hrdinou našich zákazníků.

Pokud jsi komunikativní a trochu ti to pálí, tak hledáme právě tebe! Naši zákazníci se občas dostanou do úzkých a proto potřebují tebe. Tvým úkolem bude pomoci zákazníkovi s jeho problémem a navíc - nabídnout mu i pomoc navíc.

A o vše v příjemném kolektivu a moderním pracovním prostředí.

Zní to lákavě, že... tak ještě důkaz místo slibů... Podívej se, jak to u nás chodí:

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 17 250Kč (fixní plat 15 000,- + osobní ohodnocení až 15% fixního platu) + NEOMEZENÉ PROVIZE
- stravenky v hodnotě 80,-
- hlavní pracovní poměr se smlouvou na rok
- kvalitní systém školení
- směny 7,5 (možné i zkrácené směny 4 a 6 hod.) od pondělí do pátku mezi 6 a 22 hod. (max. 1 víkendový den v měsící)
- 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna
- po 6 měsících možnost přechodu pod kmenový stav RWE (spolu s balíčkem benefitů v hodnotě 27 tis.)
- kariérní růst
- moderní pracovní prostředí s odpočinkovou zónou

Informace o náboru

- SŠ vzdělání
- komunikační dovednosti
- proaktivní přístup
- zaměření na prodej (přecejen jsou to i tvé provize)
- ochotu učit se novým věcem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

RWE - Innogy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zákaznická linka, Operátor CC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká 10
702 00 Ostrava
ID: 2734834   Datum zveřejnění: 23.9.2016