Prodejce v oblasti sanity, topení a plynu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte znalosti sortimentu v oblasti sanity, topení a plynu? Jste rád v kontaktu se zákazníky? Je obchod tím, co Vás naplňuje? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku.
Zastupujeme klienta, který působí v této oblasti a hledáme pro něj pracovníka na pozici Prodejce. Místo výkonu práce je v Pardubicích.

- prodej produktů na prodejně
- odborné poradenství, komunikace se zákazníky
- práce s pokladnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity (5 týdnů dovolené, bonusy aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchod v oblasti sanity, topení a plynu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- praxe v dané oblasti
- uživatelská znalost PC
- ŘP sk. B
- zkušenosti s VZV velkou výhodou
- aktivní přístup
- obchodní duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 2735163   Datum zveřejnění: 23.9.2016