Brigáda v zajímavém prostředí tiskárny až 140,-Kč/hod (Tiskař)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víte jaký je je nejčastější vánoční dárek?...ponožky! Ale hned druhým nejpopulárnějším jsou knihy, fotoalba a fotokalendáře, které udělají dvakrát větší radost než zmiňované ponožky :) Pojďte si zahrát na skřítky a pokuste se s námi rozdat i tento rok co nejvíce těchto oblíbených vánočních dárků, které vykouzlí zářivé úsměvy na tvářích obdarovaných :)

Náplň práce:
Čeká Vás různorodá práce v prostředí, které hýří barvami. Vaší náplní práce budou různé tiskařské práce, na které Vás samozřejmě pečlivě zaučíme.

Jiné výhody

Tak a teď to nejlepší nakonec..tím, že u nás začnete pracovat, rozhodně neprohloupíte. Získáte bezkonkurenční odměnu, která činí až 140 Kč/hod + stravenky. Mnohé z Vás jistě potěší i zálohy, které vyplácíme každý týden. Nástupy probíhají v průběhu října a listopadu, s tím že se končí před vánočními svátky, abyste si je i vy mohli po zásluze užít a nabrat nových sil do nového roku.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 nebo se rovnou zastavit v pondělí nebo ve čtvrtek v 10:00 nebo 15:00 hod na adrese Sokolovská 38, Praha.

Těšíme se na spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Tiskárna

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budete pracovat v tiskárně, tudíž od Vás očekáváme, že budete pečliví a samostatní. Sami byste určitě nechtěli, aby Vaše nejkrásnější vzpomínky byly rozmazané či vzhůru nohama, i z toho důvodu předpokládáme, že budete mít ostříží zrak a pevnou ruku. A jediné co od Vás opravdu požadujeme, je docházka alespoň na 3 dny v týdnu (a to vždy po sobě jdoucích).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
http://www.manpower.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Šprachtová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2735494   Datum zveřejnění: 14.10.2016