Teamleader

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
26.09.2016
Nabízený plat (hrubého)
165 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• rozdělovat pracovní úkoly podřízeným
• určovat priority a operativně plánovat práci na skladě
• kontrolovat práci podřízených a nastavení pracovních postupů
• řešit personální problémy na skladě ve spolupráci se supervisorem
• budete mít zodpovědnost za zacházení s příchozím o odchozím zbožím
• odpovídat budete i za správné zacházení s nebezpečným zboží
• pokud bude potřeba, budete dělat klasickou skladnickou práci
• nevyhnete se ani práci s PC, reportování a další administrativě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravné v hodnotě 80 Kč/den.
4 týdny dovolené.
Příplatky dle ZP.

Informace o náboru

Místo pracoviště: Jirny u Prahy. 15-20 min. autobusem z Černého Mostu. Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad s výfuky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončení SŠ vzdělání
• čistý RT
• aktivní znalost AJ
• řidičské oprávnění na VZV
• praxe v oboru logistiky 2 roky
• uživateská znalost PC
• zkušenost s vedením pracovního kolektivu (10 lidí)
• časová flexibilita (práce ve třísměnném provoze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Sokolovská 127/38
18600 Praha 1
ID: 2736861   Datum zveřejnění: 26.9.2016