Hledáme kecky do zákaznického servisu!

Hlavní město Praha, Praha - východ, Okres Chrudim

Popis pozice

Jedinečná příležitost pro nejlepší (největší) kecky v okolí.

Přidej se do týmu kecek, červenou a žlutou už máme, teď potřebujeme tebe! Jsme silná telekomunikační společnost, a proto tě ,,nakopneme“ fixní mzdou a pro ty nejlepší, kteří zde budou ve svém živlu, nabízíme další bonusy a možnosti rozvoje.

Náplň práce:
Není to nic těžkého, budeš se starat o naše stávající zákazníky, tím že jím zpestříš den a hezky si s nimi popovídáš. Také budeš získávat nové zákazníky – tím ale nezískají pouze oni, ale samozřejmě i ty (např. prostřednictvím bonusů):-) A to všechno po telefonu, takže se nemusíš stresovat tím, jaká zrovna frčí barva oblečení pro rok 2016.

Požadavky:
Ideální kecka je ta, která se nebojí mluvit, ráda komunikuje a je o ní hodně slyšet. Vše ostatní přijde samo, jsme tu pro tebe a rozhodně tě v tom samotného nenecháme.

Nabízíme:
Není ani pochyb, že spoluprací s námi jenom získáš. Vážíme si času, který trávíš v práci, a proto je na tobě, jaké směny budeš preferovat. Samozřejmě bez víkendů a svátků, ty radši trávíme někde u vody nebo na horách. Jsme lidi jako ty, a tak tu panuje přátelská atmosféra v moc příjemném prostředí. Neděláme to samozřejmě jen pro peníze, ale i ty jsou tu super. Přeci jen, kde jinde máš tolik a ještě ti dají příležitost k dalšímu rozvoji. A v neposlední řadě, kdo rád soutěží? My teda jo a pravidelně tu soutěžíme o ceny a další atraktivní motivační prvky.

Žlutá by ti na to jasně řekla: Páni, jdu do toho! A ta červená by nám už dávno poslala svůj životopis na email [email protected] nebo volala na číslo 226 254 967.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2739187  Datum zveřejnění: 27.9.2016