Supervizor výroby nebo skladu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě/skladu? Jste ochotný pracovat na směny? Pokud se vidíte na této pozici, stačí nám zaslat jen Váš životopis!

Popis práce, kterou budete vykonávat:
- řízení a přerozdělování úkolů podřízeným
- koordinace a kontrola jejich činnosti
- budete nést zodpovědnost za výrobu, její chod, případně za chod skladu
- spolupráce s dalšími odděleními (plánování, logistika apod.)
- kontrola operátorů/skladníků při dodržování pořádku a dalších postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Získáte:

- zaměstnání ve známé společnosti, která má dobré jméno na trhu
- platové ohodnocení odpovídající praxi
- firemní benefity (příspěvek na stravování, na veřejnou dopravu atd.)
- pracovní prostředí, které je příjemné a nehlučné
- prostor pro profesní růst a seznámení se s novými technologiemi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Servis, oprava a malá výroba elektronických přístrojů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň SŠ vzdělání
- praxe ve vedení týmu lidí v oblasti výroby nebo skladu
- zkušenosti s prací na PC
- ochota pracovat na směny
- znalost cizího jazyka je výhodou (AJ)
- měl/a byste být flexibilní a spolehlivý/á, umět zvládnout problém a vyřešit ho

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
53002 Pardubice
ID: 2742503   Datum zveřejnění: 29.9.2016