Noční brigáda se super finanční odměnou-manipulační dělník

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pozor! Pozor! Nastražte sluch a zbystřete zrak! Prima brigáda, která je vhodná např. pro maminky, které nemají přes den hlídání, nebo pro jedince, kteří se považují za noční tvory.

Náplň práce:
Jedná se o nenáročnou brigádu - balíte, skládáte krabičky a následně do nich vkládáte CD nebo DVD.

Profil kandidáta

To, co po Vás požadujeme je docházka na noční směny..výběr dnů již necháme na Vás :)

Nabízíme

Za Vaši práci Vás odměníme krásnými 130,-Kč/hod. Dopravu Vám zajistíme na každou směnu zdarma. Navíc za doporučení známého či kamaráda od nás dostane 1000,- Kč. Samozřejmě budeme rádi, pokud budeme mít zájem o dlouhodobější spolupráci..v tomto případě se můžete těšit v prosinci na bohatou tombolu o elektroniku v hodnotě 135.000,-Kč.

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na:[email protected] či odpovědním formulářem. Můžete se s námi spojit telefonicky: 226 254 964 nebo se za námi rovnou zastavit na pobočce: Resslova 2, Plzeň.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2744538  Datum zveřejnění: 30.9.2016