Operátor/ka výroby - Nové pracovní příležitosti přímo pro Vás

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Louny, Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšné firmy v Chomutově a okolí hledáme do našeho skvělého týmu nové pomocníky. Práce je vhodná pro muže i ženy, tak neváhej a přidej se k nám.

Vaší náplní práce bude obsluha výrobních strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za odvedenou práci můžeme nabídnout?
- Práci na HPP
- Širokou škálu benefitů
- Pravidelný výdělek 15 000 - 22 000 Kč
- Příplatky za každé nestandardní služby jako jsou, přesčasy, víkendy a svátky
- Firemní svozy díky kterým ušetříte čas i peníze

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na praxi ani vzdělání nám nezáleží. Jediné co od Vás budeme potřebovat je dochodnost na směnný provoz ( 2 směnný, 3 směnný, nebo nepřetržitý)
Pokud nemáte s výrobou žádné zkušenosti, tak se ničeho nemusíte bát, vše Vám vysvětlíme a zaučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Karlovo náměstí 2097/10
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Tomiová
Tel.: 226254959
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2751329   Datum zveřejnění: 7.12.2016