Obchodní zástupce - oblast BOZP

Praha

Popis pozice

Hledáme toho správného uchazeče pro jednu z největších firem v oblasti bezpečnosti práce, který bude zodpovědný za obchodní aktivity

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodníka

Co bude Vaším úkolem?
• Aktivně vyhledávat a navazovat nové obchodní příležitosti
• Samostatné vedení obchodních případů a poskytování precizního servisu a služeb na míru zákazníkovi
• zodpovědnost za svěřený region – celá ČR
• Pravidelná komunikace a péče o stávající klienty
• Podílení se na rozvoji strategie obchodu a marketingových aktivit
• Plnění plánu prodeje pro dané období na základě stanovených cílů

Co od Vás očekáváme?
• SŠ vzdělání
• min. 2 roky zkušeností z obchodní pozice zaměřené na firemní klienty (B2B), oblast služeb výhodou
• ŘP.sk. B – aktivní řidič
• Flexibilitu a ochotu cestovat
• Vysoké pracovní nasazení
• Orientace na výsledky

Co Vám nabízíme?
• práce na HPP a zázemí stabilní a úspěšné společnosti
• motivační odměnu dle výsledků
• služební automobil i k soukromému užití
• rozvojové a vzdělávací aktivity
• možnost seberealizace a budování kariéry

Místo výkonu práce: Praha 9 a celá ČR

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2755944  Datum zveřejnění: 22.11.2016