Obchodní zástupce - práce na ŽL

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro dynamickou mezinárodní společnost zabývající se prodejem domácích potřeb a drobných elektrospotřebičů hledáme zdatného obchodního zástupce pro region Jižních, Středních a Východních Čech.

- Péče o stávající zákazníky včetně odborného poradenství
- Aktivní získávání nových zákazníků
- Plnění týmových i individuálních prodejních cílů
- Prezentace nových produktů
- Řešení případných reklamací

Požadujeme
· Min. středoškolské vzdělání
· Praxe na podobné pozici - v oblasti domácích potřeb, nářadí apod. velkou výhodou
· Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
· Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity
· Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost
· Uživatelská znalost práce s PC
· Řidičské oprávnění sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v příjemném pracovním kolektivu a prostředí
- Možnost profesního i osobního rozvoje
- Garantované fixní ohodnocení ve zkušební době 30 000 Kč, dále bonusových systém
- Služební automobil, mobilní telefon, notebook, tablet
- Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení
- Práce na ŽL
- Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Distribuce a prodej domácích potřeb

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice