Práce ve výrobě s nadstandardním ohodnocením a super benefity - operátor výroby, Jihlava

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Jihlava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
20000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se do úspěšného týmu operátorů výroby ve firmě, které na Vás opravdu záleží. Získejte zkušenosti u špičky ve výrobě světlometů pro auta a to za nadstandardních mzdových podmínek s řadou bohatých benefitů. Nastupte v září a získejte od nás navíc náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč!

Náplň práce:
- montážní práce
- kompletace světlometů/LED modulů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výdělek 20.000 - 30.000 Kč
- 5 týdnů dovolené, protože odpočívat musí každý
- preventivní lékařskou péči, neb na našich zaměstnancích nám opravdu záleží
- bezplatné očkování proti chřipce
- moderní a čisté pracovní prostředí
- dotované závodní stravování na velmi vysoké úrovni
- penzijní připojištění
- bezplatné odborné vzdělávání
- přátelské a neformální pracovní prostředí
- příplatek na dojíždění
- příplatek na zdraví

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive Lighting

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

K práci je třeba manuální zručnost, ale je fyzicky nenáročná a proto vhodná nejen pro muže, ale i ženy. Na své si u nás tedy může přijít opravdu každý.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2760825   Datum zveřejnění: 11.10.2016