Hledáme pro náš tým nové kolegy/ně na pozici operátora výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
17000-24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletace kompresorů pro klimatizace do automobilů
- Kontrola kvality výrobků
- Obsluha strojů polo-automatických linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v třísměnném provozu(PO - PÁ) nebo nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
- Jistotu fixní mzdy min. 17.000,-Kč/měs
- Dovolenou 4 týdny + týden navíc
- Příplatek za odpolední a noční směnu
- Příplatek za víkendy, svátky a přesčasy
- Bonus za kvalitu práce
- Příspěvek na závodní stravování
- Svozové autobusy na směny z Žebráku, Příbrami, Hořovic, Berouna, Podbořan, Žatce a Loun

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Tato společnost patří mezi 10 největších dodavatelů v automobilovém průmyslu po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud nemáte praxi, není to překážkou! Vše potřebné Vás pečlivě naučíme při vstupním školení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 2761027   Datum zveřejnění: 11.10.2016