Konzultant zákaznického centra - top zaměstnavatel

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha - východ, Pardubický kraj, Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
31.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právě teď máš jedinečnou příležitost přidat se do týmu úspěšné mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru.

Jsme Vodafone, silná společnost se 400 miliony zákazníků. Zároveň jsme lidé. Lidé jako ty a vládne u nás příjemná firemní kultura a přátelská atmosféra. Ať jsi čerstvý absolvent, maminka či tatínek na rodičovské, zkušený obchodník nebo životem ostřílený důchodce, rádi Tě mezi sebou přivítáme!

A co Tě u nás čeká?
V současné době přijímáme nové kolegy a kolegyně na pasivní zákaznickou linku. Tvým úkolem bude telefonická komunikace s klienty, přijímaní příchozích hovorů, hledání vhodného řešení pro naše zákazníky. Dále pak trochu administrativy. Nejedná se o žádné slepé kontakty, nýbrž o spokojené zákazníky využívající naše služby.

Po kom se ohlížíme?
Hledáme příjemné kolegy s nadšením pro telefonování a komunikaci s lidmi. Všechno ostatní včetně zaškolení nechej na nás :-)

Je jasné, že spoluprací s námi jenom získáš! A proč?
Nabízíme ti:
- práci na plný i zkrácený úvazek,
- pevnou fixní mzdu a bonusy podle výkonů,
- příjemné pracovní prostředí, ve kterém vládne neformální přátelská atmosféra,
- odpočinek je důležitý, a proto Ti dáme týden placené dovolené navíc,
- další volné dny placeného zdravotního volna,
- služební telefon a zvýhodněné tarify,
- možnost nahlédnou do fungování úspěšné mezinárodní společnosti,
- kariérní růst napříč celou společností,
- a mnoho dalšího! :-)

Zaujala Tě pozice? Teď už zbývá jenom poslat životopis na email denisa.prepslova@manpower.cz nebo zavolat na telefonní číslo 226 254 967 a máš vyhráno.

Těšíme se na Tebe!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha