Hledáme zkušeňáky i absolventy - operátor výroby v Jihlavě - až 30 000,-

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Jihlava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
20000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte dlouhodobou práci v dobře fungující jihlavské společnosti?
Přestaňte hledat a zakotvěte u nás. Víme že, právě zaměstnanci jsou to nejdůležitější co máme a proto se jim náležitě věnujeme. S námi získáte jistotu stabilní mzdy, která je dnes tak důležitá a zároveň Vám umožníme vydělat si i něco navíc.

Jak to u nás vypadá?
- Vyrábíme světla - pracujeme na lince, montujeme a sestavujeme různé druhy světlometů.
- Pracujeme na směny v moderní a čisté výrobní hale, kde je teplo a nefouká.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Náborový příspěvek 7500Kč
- Stabilní práci na HPP
- Zaškolíme Vás, vše naučíme a v průběhu práce Vás necháme dále se zdarma odborně rozvíjet na našich profesionálních školeních.
- Základ mzdy 20 000Kč, s možností dostat se vlastní aktivitou třeba i na 30 000Kč
- 13. a 14. mzda již po půl roce práce u nás
- Příplatky na penzijní a životní připojištění, protože myslíme i na budoucnost
- Preventivní lékařská péče, lázeňské pobyty nebo třeba bezplatné očkování proti chřipce, neb zdraví je přeci to nejdůležitější

Informace o náboru

Jak se přihlásit nebo se jen dozvědět víc?
Zavolejte mi na číslo: 561207802, pošlete mail na: milan.jirousek@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: 5.května 309, 396 01, Humpolec.

Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive Lighting

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
- Lidi mladé i starší, ženy i muže, zkušeňáky i čerstvé absolventy
- Práce u nás je nenáročná a může ji tedy vykonávat opravdu každý kdo má radost z dobrého díla

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2769876   Datum zveřejnění: 17.10.2016