Projektový technik - elektro / strojní - i pro absolventy

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

  • Projektování chladírenského zařízení
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Komunikace se zákazníky i v mezinárodním týmu v rámci společnosti
  • Tvorba cenových nabídek

Profil kandidáta

Požadujeme
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru nebo prokazatelný zájem o techniku (chlazení, TZB, elektro, apod.) - absolventi vítáni
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Praxe v obdobném oboru výhodou
  • Ochota občasného cestování v rámci ČR a zahraničí
  • ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Odborné zaškolení i v zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2777847  Datum zveřejnění: 13.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou