Zákaznická péče - pouze příchozí hovory/HPP/fix + provize

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemáte praxi a chcete ji získat nebo potřebujete změnu?
Rádi komunikujete s lidmi a jste empatičtí?
Chcete být součástí přátelského kolektivu a podpořit ho svým výkonem?

Pracujte v zákaznickém centru, kde je náplní práce přijímat hovory od STÁVAJÍCÍCH zákazníků a snaha poradit jim. Dbáme na kvalitu hovorů, proto Vás na začátku čeká důkladné školení, které je od prvního dne hrazené.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní mzda+ variabilní složka mzdy + příplatky
- stravenka za každou odpracovanou směnu
- sleva na firemní služby
- firemní akce
- bezplatné a profesionální školení
- pracoviště v centru města Ústí nad Labem

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis a zbytek nechejte na nás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Jedná se o společnost se stabilním zázemím, která provozuje tři call centra (Ústí nad Labem, Ostrava, Praha). Má aktuálně přes 300 zaměstnanců a stále roste.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- uživatelská znalost práce na PC (MS Office, vyhledávání na internetu apod.)
- komunikativní osobnost bez vady řeči
- schopnost vcítit se do zákazníka, učit se novým věcem
- ochota práce na směnný provoz (možnost ovlivnění si směn)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2789147   Datum zveřejnění: 1.11.2016